Leader Light

LEADER LIGHT sa od začiatku svojho vzniku 1993 profilovala ako originálny výrobca zákazkových riadiacich systémov a svetelnej techniky a od roku 2000 ako výrobca vysokokvalitných LED svietidiel a dodávateľ svetelných riešení na mieru.

Original in every single detail

„Vždy sme chceli robiť veci inak, ako ostatní. Ísť si svojou vlastnou cestou. Naši zákazníci to dokážu oceniť.“

(Július Száraz, C.E.O. LEADER LIGHT)

 

Spoločnosť LEADER LIGHT sa od začiatku svojho vzniku profilovala ako výrobca zákazkových riadiacich systémov a svetelnej techniky a od roku 2000 originálny výrobca vysokokvalitných LED svietidiel a dodávateľ svetelných riešení na mieru. Vlastný výskum a vývoj, flexibilné výrobné procesy a spolupráca s renomovanými partnermi, nám už 27 rokov umožňujú ponúkať našim zákazníkom revolučné riešenia v osvetlení.

Vysoký technologický štandard

Kvalitné prístrojové a výrobné zariadenie, dokonalá znalosť riadiacich systémov a technológií používaných v televízii, v divadle a v architektúre sú základmi, na ktorých od počiatku staviame. Kladieme dôraz na ekologické výrobné procesy a 100% recyklovateľnosť všetkých našich svietidiel. Inovatívnosť výrobkov Leader Light dokazuje aj registrovaných  5 patentov.

Progresívni partneri

Naše svetelné vízie dokážeme realizovať vďaka dlhodobej a overenej spolupráci s najprogresívnejšími partnermi v odvetví. Revolučné LED technológie a optické systémy, ktoré prototypovo testujeme a aplikujeme v našich svietidlách, vznikajú vo vzájomnej spolupráci.

5 produktových radov, nespočetné množstvo variácií
Svietidlá LEADER LIGHT sa dokážu prispôsobiť akýmkoľvek individuálnym požiadavkám zákazníka a jedinečnosti riešenej aplikácie.

LL ENTERTAINMENT Sme priekopníkmi v osvetľovaní divadelných scén, pódií, televíznych štúdií, koncertov a spoločenských podujatí. Naše svetelné riešenia využívajú najvýznamnejšie divadelné a kultúrne inštitúcie na Slovensku a v zahraničí.
LL ARCHITAINMENT Pestré portfólio svietidiel LEADER LIGHT určených na architektúrne osvetlenie doposiaľ rozsvietilo už mnoho fasád a exteriérov na celom svete.
LL STREET Budúcnosť verejného osvetlenia je v energeticky úsporných riešeniach. Vyvinuli sme svietidlá a systémy riadenia osvetlenia, ktoré dokážu znížiť prevádzkové náklady o 50 až 85%.
LL INDUSTRY Vysoká účinnosť, variabilnosť a úspornosť. Zohľadnili sme všetky tieto faktory a vyvinuli ideálne svetelné riešenia pre výrobné priestory.
LL SPORT Profesionálne športoviská kladú na kvalitu svetla a svetelného riešenia vysoké nároky. Dokázali sme im mnohonásobne vyhovieť pri osvetľovaní najnavštevovanejších štadiónov.
LL Solar systems Inovatívne riešenia pre využívanie obnoviteľných zdrojov - Slnečná, Veterná a Vodná energia a jej začlenenie do napájacích systémov pre Verejné osvetlenia a Domy.
LL POWER WALL systems Inovatívne riešenia batériových úložných systémov elektrickej energie na báze LTO batérií so životnosťou batérií až 25 rokov.

LED GROUP - profesionálne spojenie samostatných výrobných a nevýrobných spoločností s dlhodobou tradíciou.

TOP