Dotácie na fotovoltické panely sú stále dostupné

Podpora zo Zelenej domácnostiam je stále k dispozícii a projekt má dostatok finančných prostriedkov. Pri fotovoltických paneloch je maximálna výška dotácie 1500 eur.

Máme skvelú správu!  

Ešte stále je otvorená registrácia žiadostí v programe Zelená domácnostiam. O poukážku až 1500 eur na inštaláciu fotovoltických panelov môžu žiadať všetky domácnosti na Slovensku okrem Bratislavského kraja. 

Cena elektrickej energie podľa ÚRSO aj v roku 2023 porastie, ale dá sa na to pripraviť a znížiť si účty za elektrickú energiu natrvalo. 

Podmienkou získania dotácie je registrácia fotovoltických panelov, ktoré sú zapísané v zozname oprávnených zariadení.
Ak s nami uzatvoríte zmluvu, my ako oprávnený zhotoviteľ zodpovedáme za správnosť technického riešenia a splnenie požiadaviek a podmienok na spoľahlivú a bezpečnú prevádzku, ako aj pripojenie zariadenia do distribučnej sústavy. Využite naše odborné znalosti, máme na to všetky potrebné oprávnenia.

Nami zaregistrované fotovoltické panely sú zapísané v zozname oprávnených zariadení

  • Druh zariadenia: fotovoltický panel
  • Špecifikácia zariadenia: štandardný (PV)
  • Výrobca zariadenia: Zhejiang G&P Sun Energy Technology Co., Ltd. 
  • Typ zariadenia: GPM6-385W halfcu
     

Na kvalite fotovoltických meničov/striedačov sa neoplatí šetriť.

Pri 3 fázovom zapojení odporúčame použiť menič  SOFAR 8.8 KTL-X 3x400 V/ 3 x 12 A, ale ak sa rozhodnete pre energetickú nezávislosť, tak inštalácia hybridného striedača, ktorý umožňuje pripojenie batériových úložísk je to správnou voľbou – SOFAR HYD10K-3PH

Naše hybridné meniče sú schválené na pripojenie všetkými distribučnými spoločnosťami na Slovensku –ZSD, SSD, VSD, čo zaručuje požiadavku bezpečnej a spoľahlivej prevádzky.

U nás vždy viete čo kupujete. S výberom tej správnej fotovoltickej sústavy vám radi poradíme. 

 

LED GROUP – spoľahnite sa na odborníkov

TOP