Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

ODBER NOVINIEK

Zaregistrujte sa pre odber noviniek aby sme Vás mohli informovať o akciách a novinkách v našom obchode.

SAPI Energy Conference 2024

OZE Solutions a.s. je Generálnym partnerom konferencie

 

Pozývame Vás na 14. ročník konferencie SAPI Energy, ktorá sa uskutoční 22. a 23. mája v Hoteli Senec****. Toto dvojdňové medzinárodné podujatie bude plné aktuálnych tém zo sveta udržateľnej energetiky, ktorými Vás prevedú odborníci z rôznych oblastí. Očakávajte zaujímavé prednášky a diskusie domácich aj medzinárodných expertov.

0
ročníkov
0 +
spíkrov
0 +
hostí

Počas dvoch dní budú prebiehať novinky a otvorené diskusie týkajúce sa využívania obnoviteľných zdrojov a ich ďalšieho rozvoja. Konferencia poskytne odborné pohľady na aktuálne témy, vrátane energetickej transformácie Slovenskej republiky, rozvoja a flexibility elektrizačnej sústavy, digitalizácie energetiky, bezpečnosti fotovoltických inštalácií a využitia obnoviteľných zdrojov energie a prvkov flexibility v praxi.

Ing. Július Száraz, riaditeľ spoločnosti OZE Solutions, bude prednášať na tému „Obnoviteľné zdroje v praxi: inovácie a praktické riešenia“ v bloku II.

Okrem toho Vás čaká bohatý kultúrny a spoločenský program, ktorý poskytne množstvo príležitostí na ďalšie spoznávanie sa a networkovanie medzi účastníkmi. Tešíme sa na Vašu účasť!

Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Prvá fáza projektu Zelená domácnostiam sa začína 30. októbra 2023. Od dnes je možné zariadenia inštalovať prostredníctvom zhotoviteľov, ktorí sa môžu registrovať v projekte. Druhú fázu, v ktorej budú poukážky vydávané a preplácané, spustíme v prvom štvrťroku 2024, kedy bude prístupný nový informačný systém. Na poukážky pre domácnosti je vyčlenených 151,6 milióna eur, z toho 58,1 milióna eur pre Bratislavský samosprávny kraj.

Naďalej bude platiť podmienka, že poukážka môže pokryť maximálne 50 % z nákladov na kúpu a inštaláciu zariadenia. Najviac podpora stúpla pri fotovoltických systémoch v prípade domácností, ktoré majú vyššiu spotrebu. Maximálny výkon, na ktorý bude bežne poskytovaný príspevok, je obmedzený na 3 kW s príspevkom 1725 eur. Ak domácnosť preukáže vyúčtovacou faktúrou vyššiu spotrebu ako 3 000 kW/rok, môže byť maximálny podporovaný výkon až 7 kW.

Vyžiadať cenu produktu SAPI Energy Conference 2024