Nabíjanie elektromobilov a plug-in hybridov

Sofistikované nabíjanie elektromobilov – DC/DC ako aj možnosť nabíjania priamo z fotovoltaických panelov DC/DC meničmi. Použitie batériového úložiska energie umožňuje efektívne zriaďovanie nabíjacích staníc bez veľkých finančných nákladov na elektrické prípojky.

Komplexne rieši nabíjania EV a PHEV pre firmy, obchodné centrá, čerpacie stanice a aj domácnosti z obnoviteľných zdrojov.
Prednosťou riešenia je inovatívnosť nabíjania elektromobilov – DC/DC. Použitie batériového úložiska energie umožňuje efektívne zriaďovanie nabíjacích staníc bez veľkých finančných nákladov na elektrické prípojky.
Systém nabíjania  je predmetom už podaného patentu.

Sortiment  nabíjacích staníc tvoria:

SUPER RÝCHLONABÍJACIE STANICE  Profesionálne riešenie nabíjania pri rýchlostných cestách, diaľniciach a vo frekventovaných mestských častiach. Výkon 120 kW.

RÝCHLONABÍJACIE STANICE –  Inteligentné stanice určené pre rýchle nabíjanie firemných automobilov, vyžadujúcich operatívny návrat na cestu. Výkon 20 – 60 kW.

SMART NABÍJACIE STANICE – univerzálne stanice určené pre komerčné nabíjanie automobilov na parkoviskách obchodných centier, reštaurácii, v mestách. Výkon 20 – 40 kW.

DOMÁCE NABÍJACIE STANICE – Kompaktné nástenné nabíjačky určené pre domácnosti a malé firmy.

MOBILNÉ NABÍJACIE STANICE – Mobilné nabíjačky určené predovšetkým pre núdzové dobitie automobilov.

Systémy je možné doplniť aj AC zásuvkami pre elektro bicykle, kolobežky, skútre, ale aj mobily, notebooky,....

V DC nabíjacích staniciach je použitá flexibilná technológia s výstupom DC 300 V – 1000 V pre všetky druhy elektromobilov.

Použitie batériového úložiska energie umožňuje efektívne zriaďovanie nabíjacích staníc bez veľkých finančných nákladov na elektrické prípojky, čo vo veľkej miere rieši problémy s rozširovaním siete nabíjacích staníc.

 

LED GROUP - profesionálne spojenie samostatných výrobných a nevýrobných spoločností s dlhodobou tradíciou.

TOP