Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Fotovoltika a batériové úložiská

Fotovolitcké systémy v kombinácii s batériovými úložiskami zabezpečia hospodárne využívanie elektriny a manažment spotreby.

Ponúkame Fotovoltiku pre:

Domácnosť - malý zdroj

Ponúkame Fotovoltické zostavy s a bez inštalácii v rôznej konfigurácii podľa vašich potrieb, pre viac info si pozrite náš eshop alebo nás kontaktujte.

Fotovoltické zostavy - vrátane inštalácie

Fotovoltické zostavy - bez inštalácie

Firma - lokalny zdroj a batériové úložisko

Fotovoltické systémy zabezpečujú čiastočnú alebo úplnú energetickú nezávislosť a hospodárne využitie energie.

Batériové úložiska 

Batériové úložiská sú vyrobené z najmodernejších LiFePo4 alebo  LTO batérií, ktoré majú extrémne dlhú životnosť.
Slúžia na uloženie elektrickej energie získanej zo solárnych fotovoltických panelov, alebo ako záložné systémy.
Optimalizujú efektívne využívanie elektriny.

Navrhneme a zabezpečíme riešenie na mieru pre vašu spoločnosť.

Kontaktujte nás

Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť pri každom kroku cesty k ušetreniu s fotovoltickými panelmi. Kontaktujte nás s akýmikoľvek otázkami, ktoré by ste mohli mať. Ušetrite peniaze a urobte niečo dobré pre našu planétu s fotovoltikou!

Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Prvá fáza projektu Zelená domácnostiam sa začína 30. októbra 2023. Od dnes je možné zariadenia inštalovať prostredníctvom zhotoviteľov, ktorí sa môžu registrovať v projekte. Druhú fázu, v ktorej budú poukážky vydávané a preplácané, spustíme v prvom štvrťroku 2024, kedy bude prístupný nový informačný systém. Na poukážky pre domácnosti je vyčlenených 151,6 milióna eur, z toho 58,1 milióna eur pre Bratislavský samosprávny kraj.

Naďalej bude platiť podmienka, že poukážka môže pokryť maximálne 50 % z nákladov na kúpu a inštaláciu zariadenia. Najviac podpora stúpla pri fotovoltických systémoch v prípade domácností, ktoré majú vyššiu spotrebu. Maximálny výkon, na ktorý bude bežne poskytovaný príspevok, je obmedzený na 3 kW s príspevkom 1725 eur. Ak domácnosť preukáže vyúčtovacou faktúrou vyššiu spotrebu ako 3 000 kW/rok, môže byť maximálny podporovaný výkon až 7 kW.

Vyžiadať cenu produktu Fotovoltika