Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

EV-GP HOME – AC domáca nabíjačka

Najmodernejšia nabíjacia jednotka so SMART funkciami určená pre elektrické alebo hybridné vozidlá. Ponúka inteligentné, bezpečné a efektívne nabíjanie automobilov pre domácnosti a malé firmy.

EV-GP HOME AC3F – najmodernejšia 3–fázová AC nabíjacia jednotka so SMART funkciami určená pre elektrické alebo hybridné vozidlá. Ponúka inteligentné, bezpečné a efektívne nabíjanie automobilov pre domácnosti a malé firmy.

Nabíjanie je v závislosti od dostupnosti energie a definovaných požiadaviek. Umožňuje integráciu fotovoltických systémov.

Charakteristika

  • Kompaktná sieťová nabíjačka pre elektrické a hybridné automobily
  • Integrácia zelenej energie (GP) cez vstup SMART / HDO
  • SMART vstup riadi nabíjanie podľa dostupnej energie, v akumulátore, solárnej energie
  • Optimalizácia času nabíjania v závislosti od dostupnosti elektriny a požiadaviek, nastavenie nabíjacieho prúdu v rozmedzí 6 – 32 A
  • Reálne meranie dodávanej elektriny digitálnym wattmetrom
  • Funkcia HDO riadi nabíjanie pri nízkej tarife na základe signálu od dodávateľa energie Nástenná jednotka s integrovaným 5 m káblom s konektorom typu 2
  • Nastaviteľný prúd/ výkon pre nabíjanie: 1 fáza max. 7,4 kW a 3 fázové max. 22 kW, nabíjanie pomocou režimu riadiaceho signálu PWM 3 a so vstupom SMART / HDO alebo s prúdom manuálneho nastavenia.

Aplikácie

  •  rodinné a bytové domy
  • malé firmy

Certifikácie

ODBER NOVINIEK

Zaregistrujte sa pre odber noviniek aby sme Vás mohli informovať o akciách a novinkách v našom obchode.

Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Prvá fáza projektu Zelená domácnostiam sa začína 30. októbra 2023. Od dnes je možné zariadenia inštalovať prostredníctvom zhotoviteľov, ktorí sa môžu registrovať v projekte. Druhú fázu, v ktorej budú poukážky vydávané a preplácané, spustíme v prvom štvrťroku 2024, kedy bude prístupný nový informačný systém. Na poukážky pre domácnosti je vyčlenených 151,6 milióna eur, z toho 58,1 milióna eur pre Bratislavský samosprávny kraj.

Naďalej bude platiť podmienka, že poukážka môže pokryť maximálne 50 % z nákladov na kúpu a inštaláciu zariadenia. Najviac podpora stúpla pri fotovoltických systémoch v prípade domácností, ktoré majú vyššiu spotrebu. Maximálny výkon, na ktorý bude bežne poskytovaný príspevok, je obmedzený na 3 kW s príspevkom 1725 eur. Ak domácnosť preukáže vyúčtovacou faktúrou vyššiu spotrebu ako 3 000 kW/rok, môže byť maximálny podporovaný výkon až 7 kW.

Vyžiadať cenu produktu EV-GP HOME – AC domáca nabíjačka