Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Zasaďte strom, získajte zľavu

Skvelé správy!

Pripravili sme si pre Vás výnimočný projekt, ktorým chceme spolu vybudovať zelenšiu planétu.

Zasaďte strom a získajte zľavu na svoj nákup na led.sk . Akcia sa vzťahuje na prvých 23 objednávok roka 2023 v obchode led.sk.

Začnite šetriť už s jarným slnkom!

1. Najprv vyplňte formulár na led.sk, so správou, že máte záujem o zľavu 15%.

2. Po potvrdení do 3 pracovných dní sa registrujte na Mytrees a zakúpte si strom.

3. Následne prebehne overenie a bude Vám doručená zálohová faktúra, na ktorej úhradu máte 5 dní.

Okrem predpokladaného 70% výnosu za 7 rokov získate aj 15% zľavu na svoj nákup na LED.sk!

Týmto projektom spolu bojujeme za zelenšiu planétu, čím navyše získate aj výhody na LED.sk.

Na zasadenie stromu potrebujete len 20 USD. Týmto nákupom urobíte niečo pre našu planétu, ktorá to naozaj potrebuje. Všetky stromy sa vysádzajú na pozemku v Kolumbii, pretože plocha, ktorú pokrývajú dažďové pralesy sa z roka na rok zmenšuje. Každý zasadený strom vyprodukuje denne pre planétu 1000 litrov kyslíku naviac. Pridajte sa k nám a pomôžte Zemi dýchať!

LED.sk už stromy sadí!

 

Po zakúpení stromu môžete využiť 15% zľavu v obchode led.sk napríklad na fotovoltické zostavy. Vybrať si môžete medzi fotovoltickou zostavou s inštaláciou alebo bez inštalácie.

Neváhajte a začnite šetriť už teraz! Ceny elektrickej energie rastú prudko nahor, preto sa oplatí investovať do fotovoltickej elektrárne, ktorá Vám zabezpečí mimoriadny 70% výnos.

Ambasádor projektu Mytrees je p. Marekova 0911/833444

*** Akcia sa vztahuje vylučne po registrácii a úhrade ceny na výsadbu 1 stromu.

Certifikácie

ODBER NOVINIEK

Zaregistrujte sa pre odber noviniek aby sme Vás mohli informovať o akciách a novinkách v našom obchode.

Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Prvá fáza projektu Zelená domácnostiam sa začína 30. októbra 2023. Od dnes je možné zariadenia inštalovať prostredníctvom zhotoviteľov, ktorí sa môžu registrovať v projekte. Druhú fázu, v ktorej budú poukážky vydávané a preplácané, spustíme v prvom štvrťroku 2024, kedy bude prístupný nový informačný systém. Na poukážky pre domácnosti je vyčlenených 151,6 milióna eur, z toho 58,1 milióna eur pre Bratislavský samosprávny kraj.

Naďalej bude platiť podmienka, že poukážka môže pokryť maximálne 50 % z nákladov na kúpu a inštaláciu zariadenia. Najviac podpora stúpla pri fotovoltických systémoch v prípade domácností, ktoré majú vyššiu spotrebu. Maximálny výkon, na ktorý bude bežne poskytovaný príspevok, je obmedzený na 3 kW s príspevkom 1725 eur. Ak domácnosť preukáže vyúčtovacou faktúrou vyššiu spotrebu ako 3 000 kW/rok, môže byť maximálny podporovaný výkon až 7 kW.

Vyžiadať cenu produktu Zasaďte strom, získajte zľavu