Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Zimný štadion Ondreja Nepelu Bratislava

Komplexná výmena pôvodného osvetlenia za LED osvetlenie. Firma pro JGS s.r.o. realizovala pre IIHF MS v hokeji 2019 v Bratislave obnovu osvetlenia podľa požiadaviek IIHF pre podujatia najvyššej kategórie ako MS, ME,…. Použité svietidlá LL Sport 4K špeciálne vyvinuté pre športoviská s farebnou teplotou 5600K a CRI lepšim ako 90 sú najmodernejšie LED svietidlá pre športoviská a so stmievaním 0% – 100% pre 4K TV prenosy umožňujú tie najlepšie TV prenosy a show pre divákov na štadióne kde sa štadión mení na divadelnú arénu.

Certifikácie

ODBER NOVINIEK

Zaregistrujte sa pre odber noviniek aby sme Vás mohli informovať o akciách a novinkách v našom obchode.

Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Prvá fáza projektu Zelená domácnostiam sa začína 30. októbra 2023. Od dnes je možné zariadenia inštalovať prostredníctvom zhotoviteľov, ktorí sa môžu registrovať v projekte. Druhú fázu, v ktorej budú poukážky vydávané a preplácané, spustíme v prvom štvrťroku 2024, kedy bude prístupný nový informačný systém. Na poukážky pre domácnosti je vyčlenených 151,6 milióna eur, z toho 58,1 milióna eur pre Bratislavský samosprávny kraj.

Naďalej bude platiť podmienka, že poukážka môže pokryť maximálne 50 % z nákladov na kúpu a inštaláciu zariadenia. Najviac podpora stúpla pri fotovoltických systémoch v prípade domácností, ktoré majú vyššiu spotrebu. Maximálny výkon, na ktorý bude bežne poskytovaný príspevok, je obmedzený na 3 kW s príspevkom 1725 eur. Ak domácnosť preukáže vyúčtovacou faktúrou vyššiu spotrebu ako 3 000 kW/rok, môže byť maximálny podporovaný výkon až 7 kW.

Vyžiadať cenu produktu Zimný štadion Ondreja Nepelu Bratislava