Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

New LL STREET ECS in action

LED svietilá firmy LEADER LIGHT boli použité aj v obci Veľký Biel na osvetlenie hlavnej cesty, uliciach aj prechodoch pre chodcov.

Už aj v obci Veľký Biel na Slovensku svietia LED svietidlá firmy LEADER LIGHT. Na úsporné osvetlenie hlavnej cesty z Bratislavy do Senca, ulíc v obci a prechodov pre chodcov sa použili aj svietilá z novej rady LL STREET ECS, ktoré nahradili staršie neefektívne sodíkové výbojkové svietidlá.

Použitím špeciálnych LED svietidiel sa dosiahla reálna úspora energie.

LL STREET ECS
Vysokoúčinné LED svietidlo na osvetlenie ciest a komunikácii. Patentovo chránený dizajn svietidla
viac info

100-260V AC

Certifikácie

ODBER NOVINIEK

Zaregistrujte sa pre odber noviniek aby sme Vás mohli informovať o akciách a novinkách v našom obchode.

Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Prvá fáza projektu Zelená domácnostiam sa začína 30. októbra 2023. Od dnes je možné zariadenia inštalovať prostredníctvom zhotoviteľov, ktorí sa môžu registrovať v projekte. Druhú fázu, v ktorej budú poukážky vydávané a preplácané, spustíme v prvom štvrťroku 2024, kedy bude prístupný nový informačný systém. Na poukážky pre domácnosti je vyčlenených 151,6 milióna eur, z toho 58,1 milióna eur pre Bratislavský samosprávny kraj.

Naďalej bude platiť podmienka, že poukážka môže pokryť maximálne 50 % z nákladov na kúpu a inštaláciu zariadenia. Najviac podpora stúpla pri fotovoltických systémoch v prípade domácností, ktoré majú vyššiu spotrebu. Maximálny výkon, na ktorý bude bežne poskytovaný príspevok, je obmedzený na 3 kW s príspevkom 1725 eur. Ak domácnosť preukáže vyúčtovacou faktúrou vyššiu spotrebu ako 3 000 kW/rok, môže byť maximálny podporovaný výkon až 7 kW.

Vyžiadať cenu produktu New LL STREET ECS in action