Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Certifikácie

ODBER NOVINIEK

Zaregistrujte sa pre odber noviniek aby sme Vás mohli informovať o akciách a novinkách v našom obchode.

E-mobilita

Výrobou a budovaním nabíjacích staníc a nabíjacích wallboxov prispievame k napĺňaniu celosvetových cieľov, v znížení emisií a hlučnosti v cestnej doprave a vo zvýšení je efektívnosti.

Naším zákazníkom ponúkame:

– komplexné portfólio našich vlastných výrobkov – EV-GP,

– odborné poradenstvo a profesionálnu inštaláciu nabíjacích hubov

Vlastníme úžitkový vzor čísl SK 9089 Y1 a úžitkový vzor číslo 35904.

Máme výlučné právo využívať technické riešenie systému nabíjacích staníc pre elektromobily a plug-in hybridné automobily s využitím obnoviteľných zdrojov energie na území Slovenska a Česka. Technické riešenie je právne chránené úžitkovým vzorom číslo SK 9089 Y1.

Práve prebieha projekt Zelená domácnosť, získajte dotáciu aj vy!

Prvá fáza projektu Zelená domácnostiam sa začína 30. októbra 2023. Od dnes je možné zariadenia inštalovať prostredníctvom zhotoviteľov, ktorí sa môžu registrovať v projekte. Druhú fázu, v ktorej budú poukážky vydávané a preplácané, spustíme v prvom štvrťroku 2024, kedy bude prístupný nový informačný systém. Na poukážky pre domácnosti je vyčlenených 151,6 milióna eur, z toho 58,1 milióna eur pre Bratislavský samosprávny kraj.

Naďalej bude platiť podmienka, že poukážka môže pokryť maximálne 50 % z nákladov na kúpu a inštaláciu zariadenia. Najviac podpora stúpla pri fotovoltických systémoch v prípade domácností, ktoré majú vyššiu spotrebu. Maximálny výkon, na ktorý bude bežne poskytovaný príspevok, je obmedzený na 3 kW s príspevkom 1725 eur. Ak domácnosť preukáže vyúčtovacou faktúrou vyššiu spotrebu ako 3 000 kW/rok, môže byť maximálny podporovaný výkon až 7 kW.

Vyžiadať cenu produktu E-mobilita