Nabíjanie elektromobilov a plug-in hybridov

Sofistikované nabíjanie elektromobilov – DC/DC ako aj možnosť nabíjania priamo z fotovoltaických panelov DC/DC meničmi. Použitie batériového úložiska energie umožňuje efektívne zriaďovanie nabíjacích staníc bez veľkých finančných nákladov na elektrické prípojky.

Komplexná ponuka nabíjacích jednotiek elektromobilov pre  domáce a komerčné využitie s využitím obnoviteľných zdrojov.

Typy nabíjacích staníc:

  • Super rýchlonabíjacie stanice – Profesionálne riešenie nabíjania pri rýchlostných cestách, diaľniciach a vo frekventovaných mestských častiach. Výkon viac ako 120 kW.

  • Rýchlonabíjacie stanice –  Inteligentné stanice určené pre rýchle nabíjanie firemných automobilov, vyžadujúcich operatívny návrat na cestu. Výkon 20 – 60 kW.

  • Smart nabíjacie stanice – univerzálne stanice určené pre komerčné nabíjanie automobilov na parkoviskách obchodných centier, reštaurácii, v mestách. Výkon 20 – 40 kW.

  • Domáce nabíjacie jednotky – Kompaktné nástenné nabíjačky určené pre domácnosti a malé firmy.

Systémy je možné doplniť AC zásuvkami pre elektro bicykle, kolobežky, skútre, ale aj mobily, notebooky,....

V DC nabíjacích staniciach je použitá flexibilná technológia s výstupom DC 300 V – 1000 V pre všetky druhy elektromobilov.

Použitie batériového úložiska energie umožňuje efektívne zriaďovanie nabíjacích staníc bez veľkých finančných nákladov na elektrické prípojky, čo vo veľkej miere rieši problémy s rozširovaním siete nabíjacích staníc.

 

LED GROUP – spoľahnite sa na odborníkov

TOP